KURUMSAL

Hakkımızda

2004 yılında Kocaeli'de Burhan Sardoğan tarafından kurulan SKS Kepenk, otomatik kepenk ve panjur sistemleri konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. SKS Kepenk, evlerimiz ve iş yerlerimiz için en iyi güvenlik önlemlerinden biri olan otomatik kepenklerin montajı, tamiri ve bakımı konularında hizmet vermektedir.

SKS Kepenk, otomatik kepenk ve panjur sistemlerinin yanı sıra, müşterilerine cam balkon, çatı penceresi, garaj kapısı ve yangın kapısı gibi diğer ürünlerinde satışını yapmaktadır. Ayrıca, müşterilerine özel olarak tasarlanmış ürünlerde sunarak, ev ve iş yerlerinin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmaktadır.

SKS Kepenk, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışı ile hizmet vermektedir. Uzman ekibi ile kaliteli ve hızlı hizmet sağlayarak müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya özen göstermektedir. Müşterilerinin güvenliği için gerekli tüm güvenlik önlemlerini almakta ve ürünlerinde en son teknolojileri kullanmaktadır.

SKS Kepenk, işini profesyonelce yapan, güvenilir bir firma olarak müşterilerine hizmet vermektedir. Siz de SKS Kepenk'in kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetlerinden yararlanmak için iletişim sayfasından ya da telefon numarası üzerinden firmaya ulaşabilirsiniz.